Kilka słów o nas

Drodzy państwo,
aby zadowolić wszystkich naszych aktualnych oraz przyszłych klientów postanowiliśmy poszukać alkoholi, które nie są powszechnie znane w Polsce, ale zachwycają swoją odmiennością i wprowadzają świeży powiew na rynek winiarski. To, czego szukaliśmy zaoferowały nam małe, chorwackie winnice, które z wielką pasją i zaangażowaniem tworzą naturalne trunki z miejscowych odmian winogron. Lokalne smaki pozwolą Państwu chociaż na chwilę powrócić wspomnieniami do przepięknych, bałkańskich wybrzeży lub rozbudzić chęć do odwiedzenia ich po raz pierwszy lub dokładnego zwiedzenia mniej znanych zakamarków.
Nasze pierwsze zdobycze to produkty ze stosunkowo młodej, ale już znanej w Chorwacji winnicy Matosević z Istrii oraz trunki z wyspy Vis, znajdującej się w południowej Dalmacji. Wyśmienite owoce chorwackiego winiarstwa, które zupełnie niespodziewanie osiągnęło wielki sukces są już teraz w Państwa zasięgu.
Dla wszystkich naszych sympatyków i przyszłych klientów mamy również ważną informację: w każdy piątek po południu zapraszamy na degustację win, która odbywa się w naszym sklepie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *